Dachówki ceramiczne

Dachówki ceramiczne – materiał na pokrycie dachowe.

Popularny i trwały materiał na pokrycia dachowe. Piękny w formie i kolorze. Uczyni każdy dom jeszcze piękniejszym. Proponujemy sprawdzone dachówki czołowych europejskich producentów. W bardzo dobrych cenach. Innymi słowy – tanie pokrycia dachowe!

Co do typów dachówek jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od podręcznikowej karpiówki (krycie dachu w łuskę lub w koronkę), poprzez klasyczne holenderki, esówki, marsylki, dachówki romańskie, reńskie, celtyckie aż po niezwykle popularne dachówki płaskie, choćby Koramic Actua. Barwy dachówek do koloru do wyboru. Od naturalnie czerwonych, poprzez barwione w masie czerwienie, grafity i brązy lub jedyne w swoim rodzaju dachówki zielone, niebieskie aż po szkliwione, angobowane i uszlachetnione (angoba szlachetna) pokrycia dachowe. Choć w kolorach króluje kolor czerwony, brązowy i czarny – znajdziemy je w najróżniejszych tonacjach i odmianach.

Zerknij proszę poniżej i wybierz producenta dachówek ceramicznych, aby zapoznać się ze szczegółami na temat pokryć dachowych, które oferuje: