Najmodniejsze pokrycia dachowe – hurtownia Gold-Trade (Dachy Kraków / Dachy Warszawa)

dachy Kraków dachy Warszawa hurtownia pokryć dachowych

Dziś skupimy się na zadaszeniu domu i na łamach naszego bloga przedstawimy dwa świetne miejsca, gdzie można kupić solidne i piękne materiały na dachy. To nasze zaprzyjaźnione hurtownie budowlane grupy Gold-Trade (Dachy Kraków / Dachy Warszawa). Tam mają doskonałe ceny na pokrycia dachowe. Współpracują z najlepszymi producentami dachówek. Budujesz się w centrum lub na południu Polski? Tego wpisu nie możesz pominąć. Zapoznaj się z ofertą na dachówki Kraków i dachówki Warszawa.

Pokrycia dachowe – Kraków i okolice. Odwiedzamy hurtownię Gold-Trade (dachy Kraków)

Hurtownia Gold-Trade z okolic Krakowa, a dokładniej ze Skawiny (dachy Kraków) to bardzo dobrze zaopatrzony punkt, który powinien odwiedzić każdy, kto buduje dom w południowej części kraju. Tu – na Tynieckiej 1 – dostępne są wysokiej klasy pokrycia dachowe. Kraków, a dokładniej dekarze, czy fachowcy z miasta, a także z całego regionu przyjeżdżają po asortyment. Wybór jest spory. Jeśli potrzebujesz wycenę dachu – wal jak w dym. Podajemy namiary na chłopaków i dziewczyny z hurtowni:

To właśnie betonowe lub dachówki ceramiczne Kraków wybiera najczęściej, dlatego nasi koledzy ze Skawiny głównie je mają w ofercie. Jeśli potrzebujesz blachodachówek, gontów to też je tam znajdziesz. Ponadto czekają na Ciebie akcesoria dachowe, rynny, membrany, podsufitki, podbitki, okna połaciowe. Najlepiej przyjdź osobiście i sprawdź, co Ci się może przydać.

dachy Kraków dachy Warszawa hurtownia pokryć dachowych

W hurtowni Gold-Trade w Skawinie kupisz dachówki Braas. Są to zintegrowane, kompleksowe systemy dachowe. Na betonowe dachy możesz wybrać serię Teviva (dachówka płaska), klasyczną – Celtycką lub ponadczasową – Bałtycką (dachówka w kształcie fali). Wszystkie dostępne w pełnej gamie najmodniejszych kolorach w wersji z trójwarstwową powłoką wzmacniającą Cisar. Dachówka Celtycka występuje również z wersji z powłoką dwuwarstwową polimerowo-akrylową Lumino. Budujesz ceramiczny dach? Sprawdź Braas Turmalin, Rubin 13V lub Rubin 9V o powierzchni naturalnej (matowej), angobowanej (ze szlachetną glinką) lub glazurowanej (z połyskiem).

dachy Kraków dachy Warszawa hurtownia pokryć dachowych

Ceramiczna dachówka Creaton Kraków dostępna w Skawinie to np. Simpla (duża płaska dachówka), Domino (płaska) lub płaskie holenderki – Futura i Titania. Dachówka Koramic Kraków (Wienerberger) to ciekawe kolekcje wielkoformatowe: Alegra 9 (klasyczna) oraz Orea 9 (płaska). Dachówki Roben także warto zobaczyć, a wśród nich Piemont (płaska fala) i Bergamo (nowoczesna płaska). Ponadto zwróć jeszcze uwagę na linię Piano (płaska angobowana dachówka w wielu kolorach) od Meyer Holsen. Możesz liczyć na darmową wycenę online i zamówić dostawę z transportem do domu. Wygodnie, szybko i naprawdę tanio!

Dachówki Kraków (Gold-Trade Skawina) – zestawienie:

  • Dachówki Braas (Turmalin, Rubin 13V, Rubin 9V, Celtycka, Bałtycka, Teviva);
  • Dachówki Koramic (Alegra 9, Orea 9);
  • Dachówki Roben (Piemont, Bergamo);
  • Dachówki Creaton (Simpla, Titania, Futura, Domino);
  • Dachówki Meyer-Holsen (Piano).

Ceramiczne, czy betonowe pokrycia dachowe Warszawa? W hurtowni Gold-Trade (dachy Warszawa) mają wszystko

Jeśli mieszkasz w stolicy albo w pobliżu i aktualnie się budujesz, to koniecznie wstąp do stacjonarnej hurtowni Gold-Trade w Helenowie (dachy Warszawa). Gwarantujemy (sprawdziliśmy), że mają najlepsze pokrycia dachowe. Warszawa, a także mieszkańcy i budowlańcy z tych rejonów znajdą tu świetne zaopatrzenie. Są to przede wszystkim dachówki cementowe lub ceramiczne. Oprócz dachówek możesz liczyć na pokrycia z blachodachówki (Blachotrapez, Pruszyński, Bratex oraz Ruuki). Do tego rynny (Galeco) i okna dachowe (Velux, Fakro i Roto), czyli również niezbędne wyposażenie.

Centrum dachówek Warszawa, czyli hurtownia Gold-Trade mieści się w Helenowie przy ulicy Boryny 28. Przed przyjazdem warto zrobić wycenę na dachówki. Jest ona całkowicie darmowa. Cena ostateczna będzie przystępna, żadnych ukrytych kosztów. Pracownicy hurtowni sprowadzają towar prosto z hal produkcyjnych, dlatego będzie maksymalnie tanio. Obecnie hurtownia dysponuje seriami dachówek od największych producentów z branży.

dachy Kraków dachy Warszawa hurtownia pokryć dachowych

Betonowe i ceramiczne dachówki – oferta Gold-Trade (dachy Warszawa)

  • Braas
  • Creaton
  • Koramic (Wienerberger)
  • Roben.

Po taki asortyment warto podjechać w okolice Warszawy, bo jest co oglądać. Zapraszamy!

dachy Kraków dachy Warszawa hurtownia pokryć dachowych