Konkurs Polbruk odNOWA II (do końca września 2022)

Konkurs Polbruk odNOWA II

Brukuj z Polbrukiem i wygrywaj! Teraz masz szansę obniżyć koszty za zakup bruku do minimum. Trwa II edycja konkursu Polbruk odNOWA, a przewidziana nagroda główna to zwrot pieniędzy za zakupione materiały budowlane marki Polbruk. Potrzebna Ci kostka brukowa, płyty brukowe lub elementy małej architektury? Świetnie, bo jest okazja nabyć je tanio. Odwiedź naszą hurtownię internetową kostkaGT i zamów asortyment kostki brukowej Polbruk. Stwórz imponującą zabudowę z kostki i graj o zwrot kasy lub inne fantastyczne nagrody. Zapraszamy po szczegóły!

Kostka brukowa, płyty brukowe lub elementy małej architektury – twórz aranżację z Polbruk i wygrywaj!

Polbruk jeden z największych producentów kostki brukowej w tej części świata. Wraz z nią (i czasem) pojawiły się płyty brukowe. Ponadto mamy do wyboru również elementy małej architektury, z których możemy stworzyć niemal perfekcyjnie zabudowaną przestrzeń. Mała architektura to palisady betonowe, gazony, obrzeża betonowe, murki ogrodowe.

Produkty Polbruk tworzone są z wysokiej jakości betonu z dodatkami mineralnymi, który jest odporny na uszkodzenia. Świadczą o tym liczne certyfikaty. Kostka betonowa jest zdecydowanie trwalszym budulcem w porównaniu z kostką z kamienia. Betonowe kostki są dużo łatwiejsze w pielęgnacji niż szlachetne kruszce. Poza tym markowe produkty Polbruk mają mnóstwo barw. Do wyboru są wersje monokolorowe i wielobarwne melanże. Przewagą asortymentu z betonu jest także dużo niższa cena.

Bruk i dodatkowe elementy tj. murek ogrodowy, palisada, czy obrzeża zostały zaprojektowane tak, aby wpasować się zarówno w nowoczesne aranżacje, jak i te utrzymane w tradycyjnym starodawnym klimacie.

Wystarczy przejrzeć całą ofertę i zająć się projektowaniem. Kto wie, być może to właśnie Twoja kompozycja brukowa stanie się hitem i zwycięży w konkursie. Koniecznie weź w nim udział. Prześledź z nami szczegóły.

Zasady konkursu Polbruk odNOWA

  1. Kup produkty marki Polbruk i wykonaj z nich aranżację swoich marzeń.
  2. Zrób 4 zdjęcia (1 przed budową i 3 po metamorfozie).
  3. Potem wystarczy już tylko zgłosić swój udział poprzez formularz, który znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego kostkaGT kliknij tutaj. Gotowe!

Główna nagroda to zwrot kosztów za zakupione materiały, zestawy markowych narzędzi ogrodniczych i gadżety ogrodowe, a także nowoczesne roboty koszące!

Konkurs Polbruk odNOWA II nagrody

Kostka betonowa, płyty brukowe i elementy małej architektury – jak i gdzie kupić?

Co wchodzi dokładnie w skład konkursowego asortymentu? Na pewno kostka betonowa i płyty brukowe doskonałe na chodnik, taras, czy podjazd. Dobierając kostkę brukową, zwróćmy od razu uwagę również na dodatki, czyli wspomniane wcześniej elementy małej architektury. Te uatrakcyjnią cały projekt i sprawią, że stanie się bardziej funkcjonalny.

Obrzeża betonowe warto umieścić przykładowo przy chodniku i ścieżkach. Palisada betonowa to świetne wykończenie przy rabatach i podpora skarp w ogrodzie. Jeśli chcemy oddzielić poszczególne strefy na posesji np. tę grillową od miejsc, gdzie posadziliśmy roślinność, wykorzystajmy murki ogrodowe. Do ozdoby przydadzą się gazony.

Produkty konkursowe Polbruk – gdzie kupić?

Płyty, kostki, obrzeża, murek ogrodowy, palisada, to wszystko można zamówić w jednym miejscu. Mowa o naszym sklepie internetowym kostkaGT, w którym zajmujemy się dystrybucją asortymentu m.in. właśnie od Polbruku.

Zakupy online, w których zapewniamy też transport to sama przyjemność, ale jest coś jeszcze. To atrakcyjna cena za towar, który trafia prosto do Ciebie. Słowem – same korzyści. Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas maila, a całą resztę – doradztwo i formalności bierzemy na siebie. Czekamy od poniedziałku do piątku. Nie zapomnij o konkursie, który trwa tylko do końca września 2022 r. Tyle okazji na raz, wykorzystaj to, zapraszamy!