Polbruk linia technika – kostka brukowa

Kostka brukowa Polbruk – linia technika

Kostka brukowa Polbruk logo

Linia technika marki Polbruk to kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, płyty chodnikowe i akcesoria brukowe stosowane wszędzie tam, gdzie trzeba pokryć dużą przestrzeń, a cena ma być niska! Można powiedzieć, że produkty z tej linii to najtańsza kostka brukowa, przy czym jest bardzo solidna, trwała i dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. Zastosowań ma też mnóstwo. Potrzebujesz taniej kostki na parking, duży plac, czy długi chodnik? Ten bruk jest dla Ciebie. Kliknij tu, jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić tanią kostkę brukową lub zadzwoń.

Polbruk Ekol kwadrat 20 x 20

Polbruk Ekol kwadrat 20 x 20 cm

Kostka brukowa Ekol, za sprawą wszechstronnej palety barw oraz nowoczesnym kształtom, stanowi doskonałe i jednocześnie ekologiczne wykończenie dla otaczających domy tarasów lub sąsiadujących z posesjami chodników, podjazdów, parkingów czy placyków.

Wymiary: 8 x 20 x 20 cm; format: kwadrat; faktura: gładka; kolory: szary, grafitowy

Polbruk Greengo płyta ażurowa ekologiczna

Polbruk Greengo - ażurowa płyta ekologiczna

Bruk wykonany dla wszystkich, którzy myślą „zielono”, któremu podczas procesu tworzenia przyświecała myśl o środowisku. Greengo to wielozadaniowa płyta ażurowa, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców poszukujących ekologicznych rozwiązań

Wymiary: 8 x 40 x 40 cm; faktura gładka; kolory: szary, grafitowy, czerwony

Płyta ażuowa Meba

Polbruk Meba - płyta ażurowa

Płyty ażurowe Meba można wypełnić drobnym żwirem, kamieniami, trawą lub kruszywem. Jest to ekologiczna idea na zielone parkingi i place. Takie zestawienie zabezpiecza przyrodę gwarantują przenikanie wody do gruntu. Są stylowym i stabilnym rozszerzeniem ogrodu.

Wymiary: 40 x 60 cm, grubość: 8, 10 i 12 cm; faktura: gładka; kolory: szary, grafitowy, czerwony

Kostka brukowa Tetka

Kostka brukowa Tetka Polbruk

Wzór Tetki jest powszechnie znany i rozpoznawalny. To jedna z najpopularniejszych kostek brukowych – zwłaszcza na parkingu lub chodniku. Ścianki ułożonych jedna obok drugiej kostek zazębiają się. Ma to ogromne znaczenie przy rozkładzie obciążeń. Po prostu siła przenoszona jest na sąsiednie kamienie. Nawierzchnia parkingu nie „rozjedzie się”. Sprytny patent, który wzmacnia połać i czyni ją wytrzymalszą. Kostka występuje w 2 wersjach: z fazą i bez.

Wymiary: 6, 8 i 10 cm; faktura: gładka; kolor: szary, czerwony, grafitowy

Kostka brukowa Polbruk Prostokąt

Prostokąt kostka brukowa Polbruk

To jest numer jeden. To król, pan i władca polskich dróg, parkingów, skwerów, ulic i chodników. To nie zwykły Prostokąt. To pan Prostokąt. Czapki z głów, chapeau bas, standing ovation. Funkcjonalny, prosty kształt, który wpasuje się dosłownie wszędzie. Tani i dobry bruk w bogatej gamie kolorystycznej. Dostęny z fazą lub bez fazy.

Wymiary: 20 x 10 cm;grubość: 4, 6, 8 cm; faktura: gładka; kolory: szary, grafitowy, czerwony, oliwkowy, brązowy, żółty

Bruk kwadratowy 25×25 i 30×30

Bruk kwadratowy 25 x 25 cm i 30 x 30 cm - Polbruk

Kostka brukowa w kształcie foremnego kwadratu umożliwia klarowne i stabilne wykończenie niemalże każdej powierzchni choć idealnie sprawdza się przy układaniu miejsc parkingowych, chodników i ścieżek. Kostka jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne. Cechuje się znaczną estetyką. Mówiąc wprost – tania, symetryczna, solidna kostka brukowa na lata.

Wymiary: 25 x 25 cm, 30 x 30 cm; grubość kostki: 8 cm, faktura: gładka; kolor: szary, grafitowy, czerwony oliwkowy

Polbruk Ciężki

Polbruk ciężki bruk 16 x 16 cm

Po samej nazwie wiadomo, że to kostka brukowa do zadań specjalnych. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, ściskanie, zgniatanie i kruszenie. Solidny kawał betonu! Ciężki sprzęt go nie ruszy, pogoda jej nie straszna, a jeździć po niej mogą nawet czołgi. W czołówce twardzieli stoi pomiędzy Johnem Rambo a Bearem Gryllsem zaraz obok Hulka.

Wymiary: 16 x 16 cm; grubość: 14, 16 cm; faktura: gładka; kolor: szary

Płyta chodnikowa

Płyta chodnikowa 30 x 30 cm, 35 x 35 cm, 50 x 50 cm Polbruk

Płyty chodnikowe Polbruk o przyjemnej, gładkiej fakturze burzą przekonanie o tym, że chodnik ma być nijaki i ascetyczny. Przy tym są tanie! Dodatkowo czynią przestrzeń przyjemniejszą, bliższą i zdecydowanie estetyczniejszą. Brawo Polbruk!

Wymiary: 30 x 30, 35 x 35, 50 x 50 cm; grubość: 5, 7 cm; faktura: gładka; kolor: czerwony, grafitowy, szary

Kostka brukowa Polbruk Focus

Polbruk focus - kostka brukowa z wypustkami

Kostka Focus ma specjalne wypustki, które pozwalają osobom niewidomym pewnie zatrzymać wszędzie tam, gdzie względy bezpieczeństwa tego wymagają. Stosowana przy drogach, torowiskach, przejściach dla pieszych.

Wymiary: 10 x 20 cm, 20 x 20 cm, 35 x 35 cm; grubość: 5, 6, 8 cm; faktura: specjalna; kolor: grafitowy, czerwony, oliwkowy, żółty, szary

Obrzeże trawnikowe Polbruk

Polbruk obrzeże trawnikowe 6 x 20 x 100 cm

Jakie jest obrzeże każdy widzi. Niby nic szczególnego, ale jakże to ważny i praktyczny element wyznaczający ramy aranżacyjne! Chodnik, trawnik, placyki – fajnie jeśli mają początek i koniec. Dobrze, aby te granice były łatwe do zaznaczenie, trwałe i tanie. Wszystkie te parametry spełnia obrzeże trawnikowe od Polbruku. Istnieje nawet seria zaopatrzona w system układania na pióro i wpust. Nic tylko wyznaczać, wyznaczać, wyznaczać…

Wymiary: 6 x 20 x 100 cm; faktura gładka; kolor: grafit, szary, brąz, czerwień

Obrzeże chodnikowe

Polbruk obrzeże trawnikowe - 8 x 25 x 100 i 8 x 30 x 100 cm

Obrzeże chodnikowe różni się od trawnikowego wymiarami. Ta niewielka różnica wpływa na funkcję. Obrzeżę chodnikowe można zastosować do cięższych zadań i nieco większych obciążeń. Nadal pozostaje optycznie lekką konstrukcją wyznaczającą tor chodnika. Można powiedzieć, że chodnik zaczyna się od niego lekko układać… A tak już całkiem serio. Jest to element niezbędny, funkcjonalny i praktyczny na każdej ścieżce.

Wymiary: 8 x 25 x 100 cm, 8 x 30 x 100 cm; faktura: gładka; kolor: grafitowy, czerwony, szary

Polbruk krawężnik drogowy

Krawężnik drogowy Polbruk

Oporniki i krawężniki drogowe mają najróżniejsze funkcje. Służą do umożliwienia płynnego przejścia – a właściwie przejazdu – pomiędzy drogą, a wjazdem. Wyznaczają także granice pomiędzy nawierzchniami asfaltu, chodnika, parkingu, drogi. Elementy niezbędne w funkcjonowaniu przestrzeni miejskiej i technice brukarskiej.

Wymiary: 12 x 100 cm, 15 x 100 cm, 20 x 100 cm, 30 x 100 cm + inne, np. trapezowe, połówkowe; wysokość: 22-30 cm; faktura: gładka; kolory: czerwony, szary

Krawężnik łukowy

Polbruk krawężnik łukowy

Cóż, tu nie ma filozofii… Masz łuk, okręg, pierścień i masz odgrodzić jedna płaszczyznę wyłożoną np. kostką brukową czy płytą chodnikową or drugiej, innej płaszczyzny. Tu z pomocą przychodzi krawężnik łukowy – może być wklęsły lub wypukły (inaczej zewnętrzny lub wewnętrzny). Ech, gdyby życie było tak proste jak zakończenia nielinearnych powierzchni w Polbruku…

Wymiary: 15 x 30 x 75 cm, promień: 0,5-12 m; faktura: gładka; kolor: szary

Płyta ściekowa

Płyta ściekowa Polbruk

Płyty ściekowe umożliwiają trwałe wykończenie chodników, autostrad, parkingów. Jednocześnie mają też funkcję – odprowadzanie nadmiaru wody z utwardzonych powierzchni. Duża odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoka estetyka wykonania sprawiają, że płyty ściekowe Polbruk znakomicie realizuję swoje zadania przez długi czas. Ich kształt może być korytkowy lub trójkątny.

Wymiary: 25 x 33 cm, 33 x 50 cm, 33 x 60 cm, 50 x 50 cm, 50 x 60 cm; wysokość: 8, 15, 18/20 cm; faktura: gładka; kolor: szary

Polbruk linia Styl 1/2Polbruk linia Styl 2/2Polbruk linia KlasykaPolbruk linia ArchitekturaPolbruk linia TechnikaPolbruk linia Top