Cerpol Kroterm megaMAX – pustaki ceramiczne

Materiały budowlane pustaki ceramiczne Cerpol Kroterm megaMAX

Cerpol pustaki ceramiczne

Pustak ceramiczny Cerpol Kozłowice super cena. Mur to obok fundamentu i stropu jeden z najważniejszych elementów domu. Musi być bezpieczny i trwały. Materiałem budowlanym, który służy do wznoszenia muru jest pustak ceramiczny, który ma pochodzenie naturalne. We współczesnym świecie budowlanym dwie cechy materiałów budowlanych są niezwykle pożądane. Pustak musi być dobry i pustak musi być tani. A gdzie kupić tani i dobry pustak ceramiczny? I jaki wybrać? Cóż kupić u nas Cerpol Kroterm. I obie sprawy – ceny i jakości, załatwione. Pustaki ceramiczne Cerpol Kroterm P+W to trwały, renomowany i tani element do wznoszenia ścian ceramicznych działowych i nośnych, konstrukcyjnych. Cieszy się dobrą opinią i renomą. Cerpol to firma z tradycjami, które przełożyły się na sukces pustaka Kroterm P+W.

Pustaki ceramiczne Cerpol dostępne są w rożnych grubościach i w różnych modułach. Modele: pustak ceramiczny Cerpol MEGA-MAX 250/238 P+W, pustak ceramiczny Cerpol MEGA-MAX 300/238 P+W, pustak ceramiczny Cerpol miniMAX 115/238 P+W oraz moduł 188 pustak ceramiczny MAX 280/188, pustak ceramiczny Cerpol miniMAX 120/188, pustak ceramiczny Cerpol miniMAX 88/188.

Pustaki ceramiczne Cerpol

Pustak ceramiczny Cerpol MEGA-MAX 250/238 P+W

produkt:MEGA-MAX 250/238 P+W
producent:Cerpol Kozłowice
wymiary:25 x 37,5 x 23,8 cm (szerokość x długość x wysokość)
klasa:15
waga pustaka:ok. 14 kg
ilść sztuk na m2:10,5 szt./m²
sztuk / paleta:72

Budujesz dom? Zapewne właśnie tak do nas trafiłeś! U nas kupisz praktycznie każdy materiał budowlany z dostawą do domu – domu, który już istnieje oraz domu, który jest właśnie przez Ciebie wznoszony. Może potrzebujesz komina ceramicznego lub izolacji dachu, dachówki, kostki brukowej albo… potrzebujesz Porotherm Wienerberger? Eh… po prostu zadzwoń.