Płyty i deski brukowe granit, marmur, mozaika, drewno

kostka Polbruk

Wapienna skała, granit, drewno, mozaika - czy nie takie powinno być wykończenie ulubionego miejsca na patio, ścieżce, werandzie, tarasie? Z unikatową kolekcja płyt, kostek i desek brukowych z linii Top za niewielkie pieniądze wyczarujesz cudeńka współczesnej dekoracji ogrodowej. Intrygujące faktury odwzorowujące naturalnie występujące w przyrodzie materiały ubarwią każdy zakątek domu i ogrodu. Zapraszamy!

Eksluzywne płyty brukowe Linea - skała wapienna

płyta brukowa Linea taras skała wapienna Linea to wielkoformatowe płyty brukowe (tarasowe) o fakturze przypominającej wapienną skałę. Kopia jest tak doskonała, że niemal nie do odróżnienia od oryginału. Mają jedynie 4 cm grubości więc taras, partio, loggia, weranda to ich naturalne środowisko. Wyjątkowość całości gwarantowana.

Wymiary: 25 x 50 cm, 25 x 75 cm, 25 x 100 cm; grubość: 4 cm; faktura: trawertyn; kolor: jasnoszary, beżowy

Płyta brukowa Aura - granit

Płyta brukowa Aura - granit Wielkoformatowe płyty Aura nawiązują fakturą do płomieniowego granitu. Jest to fantastyczny sposób na zaaranżowania tarasu, reprezentacyjnego miejsca w ogrodzie, przestrzeni nad pomieszczeniem mieszkalnym lub garażem. Płyty Aura wyróżnia lekkość formy, uniwersalność kształtu i wyjątkowy wygląd.

Wymiary: 45 x 60 cm; grubość: 4 cm; faktura: granit płomieniowany; kolor: dim (szarości)

Deska betonowa Lira - drewno

Deska betonowa Lira - drewno Deski betonowe Lira są dla tych, którzy szukają natury nawet tam, gdzie w pierwszej chwili trudno się jej dopatrzeć. Połączenie wyglądu drewna z trwałością betonu! Czy to się może udać? Nie, to już się udało i to w sposób doskonały. Dziś taki efekt można wypracować dzięki desce betonowej Polbruk Lira, która w zdumiewający sposób odwzorowuje piękno naturalnego materiału, charakteryzuje się dużą wytrzymałością i idealnie współgra z przydomową przestrzenią.

Wymiary: 25 x 50 cm, 25 x 75 cm, 25 x 100 cm; grubość: 4 cm; faktura: drewno; kolor: beż, brąz

Płyta brukowa drukowana Marlux Forest - drewno

Płyta brukowa drukowana Marlux Forest drewno Moda na naturalne faktury trwa w najlepsze. Odpowiedzią jest kolekcja płyt Forest, która łączy urok faktury drewna z ponadczasową trwałością betonu. Piękne, unikatowe i wytrzymałe elementy dodadzą przydomowemu otoczeniu szyku i charakteru.

Wymiary: 4 x 40 x 80 cm; faktura: drukowana: format: duży prostokąt; kolor: Nordic White, Oak Brown, Oak Brown Tegel

Bruk tarasowy Marlux Pietra Linea

Bruk tarasowy Marlux Pietra Linea Każda posesja zasługuje na podkreślenie jej unikatowego charakteru. Niezbędna w tym celu może okazać się kolekcja eleganckich, o lekko nieregularnej fakturze, trwałych płyt betonowych Pietra Linea. Matowe, wytworne elementy podkreślą urok ścieżek, tarasów, a także basenów i nowoczesnych altan.

Wymiary: 4 x 40 x 60 cm; faktura: śrutowana; kolor: Ferro (szarostalowy)

Płytka tarasowa Marluk Kera Linea

Płytka tarasowa Marluk Kera Linea Piękno tkwi w prostocie. Dowodem tego jest elegancka, ponadczasowa kolekcja Kera Linea. Naturalny wygląd płytki ceramicznej w połączeniu ze szlachetnym odcieniem perłowej szarości doda uroku każdej nowoczesnej, wyrafinowanej posesji.

Wymiary: 4 x 40 x 80 cm; faktura: drukowana; kolor: perłowy szary (Pearl Grey)

Płytka tarasowa śrutowana Marlux Recta - terakota

Płytka tarasowa śrutowana Polbruk Marlux Recta terakota Taras w rustykalnym wydaniu podkreśli urok każdej posesji. Płytki Recta o gładko-nieregularnej - dzięki śrutowaniu - strukturze betonu przypominają szlachetną terakotę. Kolekcja charakteryzuje się nasyconą kolorystyką, trwałością oraz łatwością w utrzymaniu czystości.

Wymiary: 4 x 40 x 40 cm; faktura: gładko-śrutowana ; kolor: Tyrus

Płytka tarasowa Marlux Mosaic Victoria - mozaika

Płytka tarasowa Marlux Mosaic Victoria mozaika Mosaic Victoria to kolekcja, która daje wzór posesjom. Elegancki, modny patchwork łączy urok roślinnych i orientalnych motywów z ponadczasową trwałością. Ta kolekcja została zaprojektowana z myślą o miłośnikach niebanalnych, odważnych lecz jednak romantycznych rozwiązań.

Wymiary: 3 x 60 x 60 cm; faktura: drukowana ; kolor: Mosaic Victoria

Polbruk linia Styl 1/2Polbruk linia Styl 2/2Polbruk linia KlasykaPolbruk linia ArchitekturaPolbruk linia TechnikaPolbruk linia Top